Kontakt:

Dubiel Car Clinic
ul. Spokojna 4
43-175 Wyry

tel.: 606 427 555 tel.: 791 427 559 biuro@dubielcc.pl
Zapytaj nas o koszty naprawy ONLINE!

O serwisie

Car Clinic to warsztat, który zadba o dobrą kondycję Twojego samochodu!

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług zagwarantowana jest przez wykwalifikowaną kadrę mechaników, którzy swoje doświadczenie zdobywali w autoryzowanych serwisach KIA, Audi, Volkswagen oraz Renault. Lata przepracowane w tych serwisach pozwoliły zdobyć bogatą wiedzę dot. naprawy i serwisowania zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę.

Nasz warsztat znajduje się w nowoczesnym obiekcie wyposażonym w trzy stanowiska o długości 10m każde. Pozwala to na naprawę 6 aut (o wadze do 3,5t) jednocześnie. Ponadto naprawy odbywają się przy użyciu najnowszego sprzętu spełniającego wszelkie normy i posiadającego niezbędne atesty. Oprócz tego aby umilić naszym klientom czas oczekiwania, pozostawiamy do ich dyspozycji poczekalnię, w której można napić się kawy bądź herbaty i pooglądać telewizję.

Car Clinic to serwis samochodowy, dla którego priorytetami są: zadowolenie naszych klientów oraz stały rozwój prowadzący do jeszcze wyższej jakości naszych usług.

powrót

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.